Lenovo 135W 20V 6.75A AC Adapter for ThinkPad T440p 20AW004LUS
  • Model: 45N0368
Add to Cart:
original Lenovo 135W 20V 6.75A AC Adapter Power for ThinkPad T440p 20AW004LUS
Item Specification:
INPUT: 100-240V, 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 20V 6.75A 135W