HP L1740 L1940 4H.L1G02.A20 5E.L1F02.011 Power Supply Board
  • Model: 4H.L1G02.A20
Add to Cart:
Model: 4H.L1G02.A20
Part NO.:5E.L1F02.011
Input AC:100-240V 50/60Hz 1.5A
Output DC:
3.3V,
5.0V,
20.0V