HP CQ50Z CQ60 CQ70 G60-235DX AC Adapter 60W
  • Model: HP CQ50Z
Add to Cart:
Specifications:
Input: 100-240V (worldwide use)
Output: 18.5V 3.5A 60W
Power: 60W
Connecter size:
7.4mm*5.0mm