Genuine Sony 19.5V 3.3A VGP-AC19V44 Laptop AC Adapter Charger
  • Model: VGP-AC19V44
Add to Cart:
INPUT: 100-240V 50/60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.5V 3.3A 65W
Connecter size: 6.5 mm 4.4 mm, with central pin inside (ref to the picture).