genuine new 19V 4.74A Vizio CT-15 NAO902WB A10-090P3A AC Adapter
  • Model: Vizio CT-15 Ultrabook
Add to Cart:
Input Voltage : 100-240V /50-60Hz
Output Voltage : 19V 4.74A
Power :90W
Plug Tip Size : 3.0mm * 1.0mm
Brand : Vizio Ac Adapter
power cord : AU, UK, EU, USA
Condition: Genuine New
Warranty: 12 months
part number : A10-090P3A NAO902WB
fit models : Vizio CT-15 Ultrabook
Package :
1 X genuine new 19V 4.74A Vizio CT-15 NAO902WB A10-090P3A AC Adapter