Genuine 65W Dell Inspiron 13z (5323) HA65NS5-00 AC Adapter
  • Model: Dell Inspiron 13z (5323)
Add to Cart:
Item Specification:
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.5V 3.34A 65W
Connecter size: 7.4mm5.0 mm, Round with central pin inside (ref to the picture).
Power LED indicator
Outlet: 3-prong
Cord Cable: US/ UK/ EU/ AU plug
Warranty: 12 months
Status: Brand new original & genuine
Replace Part Number:
JNKWD,NVV12,1XRN1,M1P9J,
Compatible Models:
Dell Inspiron 13z (5323) Notebook
Package includes:
1 X Genuine 65W Dell Inspiron 13z (5323) HA65NS5-00 AC Adapter