Genuine 20V 3.25A Lenovo ADLX65NDC2A ADLX65NDC3A AC Adapter
  • Model: Lenovo 20V 3.25A AC Adapter
Add to Cart:
Item Specification:
INPUT: 100-240V, 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 20V 3.25A 65W
Connector: Square Yellow with pin inside (ref to the picture).
Cord Cable: US/ UK/ EU/ AU plug
Warranty: 12 months
Status: Brand new original & genuine
Replace Part Number:
ADLX65NDC2A
ADLX65NDC3A
Compatible Models:
Lenovo ThinkPad E431 6277-5AU Laptop
Package includes:
1 X Genuine 20V 3.25A Lenovo ADLX65NDC2A ADLX65NDC3A AC Adapter