Genuine 20V 2.25A Lenovo ADLX45NLC3 ADLX45NCC3 45W AC Adapter
  • Model: Lenovo ADLX45NLC3
Add to Cart:
NEW Genuine 20V 2.25A Lenovo ADLX45NLC3 ADLX45NCC3 45W AC Adapter
Specification:
AC Input: AC 100V - 240V 1.3A 50-60Hz
DC Output: 20V 2.25A 45W
Condition: 100% Brand new Genuine Original
Outlet: 3 prong or 2 prong
Usage: Laptop AC adapter
Warranty: 1 Year
One Power plug( US OR EU UK AU for your choose)
Compatible Part Number:
ADLX45NLC3 ADLX45NCC3
Compatible NoteBook:
Lenovo ThinkPad T450 20BV0005US i5-5200U 14" Notebook
Package :
1 X NEW Genuine 20V 2.25A Lenovo ADLX45NLC3 ADLX45NCC3 45W AC Adapter Cord