Genuine 19V 4.74A LG F1 LM60 LS55 LW40 PA-1900-08 AC Adapter
  • Model: LG F1 LM60 LS55
Add to Cart:
Input Voltage: 100V-240V 50-60HZ 1.5A~0.8A
Output Voltage: LG 19V 4.74A 90W
Tip Size: 6.4mm x 4.4mm
Brand: Original LG AC Adapter
power cord: AU, UK, EU, USA ( fit your country)
Status: Brand new, Geniune Original
Warranty: 12 months
Compatible AC Adapter Numbers:
LG PA-1900-08
Fit Machine Model:
LG F1 LM60 LS55 LW40 Laptop
Package :
1 X Genuine 19V 4.74A LG F1 LM60 LS55 LW40 PA-1900-08 AC Adapter Cord