Brand NEW Original Genuine FLD0710-12.0V1.25A AC DC Adapter POWER SUPPLY
  • Model: Brand NEW Original Genuine FLD07
Add to Cart:
Item Name:
Brand: Genuine
MODEL:FLD0710-12.0V1.25A
P/N:FLD0710-12.0V1.25A
INPUT:100-240V 50/60HZ 0.5A
OUTPUT: DC 12V 1.25A