Asian Power Devices WA-12U12FU 12V 1A AC Adapter Cord APD
  • Model: Asian Power Devices WA-12U12FU
Add to Cart:
Specification:
Model: WB-12U12FU
Input: 100-120V ~ 60Hz, 0.5A Max
Output: 12V  1A