Apple iMac A1418 MD093 MD094 Power Supply APA007 ADP-185BF T
  • Model: iMac A1418 MD093
Add to Cart:
Apple 185W Power Supply for iMac 21" Late 2012, Late 2013, Mid 2014
For APPLE IMac: MD093 MD094 ME087 ME086(A1418)
The MODEL NO: APA007 661-6700 661-7111 661-7512 02-6712-6700
ID: 290H OR 291H
INPUT: 100-240V 50/60Hz 3.0A