AOC H902W VA1903WB L192W 915SW Power Board PI-SB03 BLM1700P6021
  • Model: PI-SB03
Add to Cart:
AOC H902W VA1903WB L192W 915SW Power Board PI-SB03 BLM1700P60210-1
MODEL: PI-SB03
Part NO.:BLM1700P60210-1
Input AC:100-240V 50/60Hz 1.5A
Output DC:
5.0V 2.5A (2500mAh),
700V 7.0mA
24V,12V,-8V NC