AC-DC Adapter Replacement for Govee BI72A-360200-U2 SOY-3600200US-306 YXT072EU-3602000 SOY-3600200US
  • Model: AC-DC Adapter Replacement for Go
Add to Cart:
AC-DC Adapter Replacement for Govee BI72A-360200-U2 SOY-3600200US-306 YXT072EU-3602000 SOY-3600200US-306A RGBIC Outdoor LED Strip H70A3 +36V DC36V 36.0V 36VDC Power Supply Adapter Cord Cable
Connector Type Barrel Connector
Compatible Devices Govee BI72A-360200-U2 SOY-3600200US-306 YXT072EU-3602000 SOY-3600200US-306A RGBIC Outdoor LED Strip H70A3 +36V DC36V 36.0V 36VDCGovee BI72A-360200-U2 SOY-3600200US-306 YXT072EU-3602000 SOY-3600200US-306A RGBIC Outdoor LED Strip H70A3 +36V DC36V 36.0V 36VDC
Compatible Phone Models Govee BI72A-360200-U2 SOY-3600200US-306 YXT072EU-3602000 SOY-3600200US-306A RGBIC Outdoor LED Strip H70A3 +36V DC36V 36.0V 36VDCGovee BI72A-360200-U2 SOY-3600200US-306 YXT072EU-3602000 SOY-3600200US-306A RGBIC Outdoor LED Strip H70A3 +36V DC36V 36.0V 36VDC
Included Components 1 adapter
Special Feature Short Circuit Protection
Color Black
Input Voltage 110 Volts (AC)
Wattage 36 watts
Number of Items 1
See less
About this item
NEW Global 36V AC/DC Adapter Compatible with Govee BI72A-360200-U2 SOY-3600200US-306 YXT072EU-3602000 BI72A360200U2 YXT072EU3602000 SOY3600200US306 RGBIC Outdoor LED Strip H70A3 36VDC Power Supply