9.5V 2.5A Asus EeePC 90-OA00PW9100 24W-AS03 AC Adapter power
  • Model: 24W-AS03
Add to Cart:
Features:
■Input: AC 100V - 240V 50-60Hz
■Output: 9.5V 2.5A
■Connecter size: 4.8mm *1.7mm