90W Samsung PA-1900-08S SPA-V20 M30 Laptop AC Adapter Charger
  • Model: PA-1900-08S
Add to Cart:
Specifications:
Input: 100-240V (worldwide use)
Output: 19V 4.74A
Power: 90W
Connecter size: Int. Diameter: 3.0mm, Ext. Diameter: 5.50mm