90W Car Charger for Lenovo ThinkPad SL500 SL500c SL510 YD200-450
  • Model: Lenovo ThinkPad SL500
Add to Cart:
Item Specification:
Car Plug: DC 11-15v ~ 10A
OUTPUT: 20V 4.5A, 90W
Connecter size: 7.9mm5.5mm,with central pin inside (ref to the picture).