65W Lenovo ADL65WLG ADL65WLH AC Power Adapter Charger USB Cable
  • Model: Lenovo ADL65WLG ADL65WLH
Add to Cart:
Specification:
AC Input: AC 100V - 240V 50-60Hz
DC Output: 20V 3.25A 65W OR 5.2V 2A
Condition: 100% Genuine Original brand new
Usage: Laptop AC adapter
Connecter size: USB
Warranty: 1 Year
Compatible Model Number:
Lenovo ADL65WLG ADL65WLH
Compatible NoteBook:
lenovo Yoga 3 Pro, Yoga 3 Pro-1370 (Only for Core i7)
lenovo Yoga 3 14, Yoga 3-1470 (Only for Core i5, i7)
lenovo Yoga 900
lenovo Yoga 700 11, Yoga 700 14(Only for Core i3 i5)
Package :
1 X 65W Lenovo ADL65WLG ADL65WLH AC Power Adapter Charger USB Cable Cord