65W AC Adapter For Compaq HP ST-C-075-18500350CT Laptop Charger Power Supply
  • Model: HP ST-C-075-18500350CT Laptop
  • 998 Units in Stock
Add to Cart:
Features:
1. Condition: New
2. Power Cable Type: US Standard, 3 Pins
3. Input: 100-240V ~1.5A, 50/60Hz
4. Output: 18.5V~3.5A, 65W