45w Dell Adamo 13 XPS X166M BA45NE0-01 ac adapter power supply
  • Model: BA45NE0-01
Add to Cart:
Input: 100-240V, 50-60Hz~1.5A
Output:15v 3a 45W /5.5mm*2.5mm
Battery Condition : Brand New , 100% Original compatible