330W Dell Alienware M18x XM3C3 ADP-330AB B DA330PM111 ac adapter
  • Model: XM3C3
Add to Cart:
Original new Dell Alienware M18x XM3C3 ADP-330AB B DA330PM111 ac adapter charger Power supply
Input Voltage: 100V-240V
Output Voltage: 19.5V 16.9A
Power: 330W
Tip Size: 7.4mm*5.0mm (1PIN)