20V 8.5A Lenovo ADL170NLC3A 36200320 45N0373 45N0374 AC Adapter
  • Model: 45N0373
Add to Cart:
Item Specification:
100% Original Genuine OEM Lenovo 170W AC Adapter,it is new style,
INPUT: 100-240V, 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 20V 8.5A 170W (ref to the picture)