20V 6.75A Lenovo Thinkpad T540p T440p ADLX135NDC3A AC Adapter
  • Model: Lenovo 36200319
Add to Cart:
INPUT: 100-240V, 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 20V 6.75A 135W