20V 2.25A Lenovo ThinkPad X240s 20AJ-A00CJJ Notebook AC Adapter
  • Model: Lenovo ThinkPad X240s
Add to Cart:
Input Voltage: 100V-240V 50-60HZ 1.5A
Output Voltage: 20V 2.25A 45W