20V 2.25A Lenovo ADLX45DLC3A ADL45WCG ADL45WCD AC Adapter
  • Model: Lenovo ADLX45DLC3A
Add to Cart:
Original 20V 2.25A Lenovo ADLX45DLC3A ADL45WCG ADL45WCD AC Adapter
Input: AC 100-240V, 50/60Hz
Output Voltage: 20V 2.25A 45W
Tip Size: 4.0mm * 1.7mm
Brand: Lenovo AC Adapter
Status: Brand new, Geniune Original
Warranty: 12 months
Package :
1 X Original 20V 2.25A Lenovo ADLX45DLC3A ADL45WCG ADL45WCD AC Adapter Cord