19V 9.5A 180W genuine ASUS ADP-180HB D AC power Adapter Charger
  • Model: ASUS ADP-180HB D
Add to Cart:
Item Specification:
100% Original Genuine OEM ASUS AC POWER Adapter Charger 180W.
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19V 9.5A 180W
Connecter size: 5.5mm 2.5mm, Barrel tip