19V 9.5A 180W Asus G55VW-ES71 G55VW-RS71 G55VW-RS72 AC Adapter
  • Model: G55VW-RS72
Add to Cart:
genuine ASUS G55VW-ES71 G55VW-RS71 G55VW-RS72 AC Adapter AC Adapter Power Supply Charger 19V 9.5A 180W Free Cord
Input Voltage: 100V-240V 50-60HZ 2.5A
Output Voltage: 19V 9.5A
Power: 180W
Tip Size: 5.5mm x 2.5mm
Brand: Original 180W AC Adapter Charger