19V 6.32A 120W Samsung AD-12019G Ac Adapter Charger
  • Model: Samsung AD-12019G
Add to Cart:
Input Voltage : 100-240V /50-60Hz
Output Voltage : 19V 6.32A
Power : 120W
Plug Tip Size : 5.5mm x 3.0mm
Brand : Samsung Ac Adapter
power cord : AU, UK, EU, USA ( fit your country)
Condition: Brand new
Warranty: 12 months
Compatible Part Number:
Samsung ADP-120ZB BB AD-12019G
Fit models :
Samsung RV510 RV511 RV515 RV720 RC730 RV518
Package :
1 X 19V 6.32A 120W Samsung AD-12019G Ac Adapter Charger