19V 4.74A Acer DT-19V90W3P PA-1900-24 AC Adapter Power Supply
  • Model: PA-1900-24
Add to Cart:
Key Features
Input:100-240V, 50-60Hz (fit all over the world)
Output Voltage:19V 4.74A 90W
Output Currect:19V 4.74A 90W
Power:19V 4.74A 90W
Connector:5.5mm*1.7mm