19V 4.74A 90W YD-190-474 Car Charger for Asus K53E Notebook PC
  • Model: YD190-474
Add to Cart:
Brand new 19V 4.74A 90W YD-190-474 Car Adapter charger for Asus K53E Notebook PC
Input Voltage: DC 11-15v ~ 10A
Output Voltage: 19V 4.74A 90W
Tip Size: 5.5mm 2.5mm