19V 1.58A YD190-158 Car Adapter charger HP Compaq Mini 110c
  • Model: YD190-158
Add to Cart:
Brand new 19V 1.58A 30W YD190-158 Car Adapter charger for HP Compaq Mini 110c Series
Input Voltage: DC 10V-16V
Output Voltage: 19V 1.58A 30W
Tip Size: 4.0mm x 1.7mm