19.5V 9.2A Clevo P670SG ADP-180NB BC AC Adapter power supply
  • Model: Clevo P670SG
Add to Cart:
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.5V 9.2A (19V 9.5A) 180W
Connecter size: 5.5mm2.5mm