19.5V 9.2A Clevo Delta ADP-180NB BC W170ER AC Adapter Charger
  • Model: W150ER
Add to Cart:
Input Voltage: 100V-240V 50-60HZ 2.5A
Output Voltage: 19.5V 9.2A
Power: 180W
Tip Size: 5.5mm x 2.5mm
Brand: Clevo 19.5V 9.2A 180W AC Adapter Charger
power cord: AU, UK, EU, USA ( fit your country)
Status: Brand new
Warranty: 12 months
Compatible models:
Clevo ADP-180NB BC
Dell Laptop Compatible models:
Clevo TerransForce X511 P150EM P151EM P150HM P151HM
Package :
1 X 19.5V 9.2A Clevo Delta ADP-180NB BC W170ER AC Adapter Charger