19.5V 9.23A Asus ADP-180MB F N180W-02 FA180PM111 AC Adapter
  • Model: FA180PM111
Add to Cart:
Item Specification:
100% Original Genuine OEM ASUS 180W Slim AC Adapter.
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.5V 9.23A 180W
Connecter size: 5.5mm 2.5mm, Barrel tip .