19.5V 2.31A 45W Dell LA45NM131 DA45NM131 AA45NM131 AC Adapter
  • Model: Dell AA45NM131
Add to Cart:
Input Voltage : 100-240V /50-60Hz
Output Voltage : 19.5V 2.31A
Power : 45W
Plug Tip Size : 4.5mm * 3.0mm With pin