19.5V 16.9A AC Adapter for Alienware M18x Y90RR XM3C3 DA330PM111
  • Model: Y90RR
Add to Cart:
330W 19.5V 16.9A Genuine AC Power Adapter Dell Alienware M18x Y90RR XM3C3 DA330PM111
Features:
■Input: AC 100V - 240V 50-60Hz
■Output: 19.5V--16.9A, 330W
■Connector: 7.4mm*5.0mm
■Colour: Black
■Condition: Brand New
■Warranty: 1 year
■One Power plug( US EU UK AU for your choose)
Compatible type:
0XM3C3, XM3C3, DA330PM111, 0Y90RR, Y90RR, ADP-330AB D
Compatible model:
Alienware M18x
Alienware X51
Package Included:
1 x 330W 19.5V 16.9A Genuine AC Power Adapter Dell Alienware M18x Y90RR XM3C3 DA330PM111