19.5V 11.8A 230W Dell PA-19 PN402 DA230PS0-00 AC Power Adapter
  • Model: Dell PN402
Add to Cart:
Item Specification
100% Original Genuine OEM Dell AC POWER Adapter Charger 230W
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.5V 11.8A 230W
Connecter size: 9.0 mm6.2 mm, with central pin inside (ref to the picture).