18W Lenovo Chicony ADLX18TWT2AG ADLX18TWT2AH AC Adapter Charger
  • Model: ADLX18TWT2AH
Add to Cart:
Input Voltage: 100V-240V 50-60HZ 1.3A
Output Voltage: 12V 1.5A 18W
Tip Size:3.0mm * 1.0mm