180W Dell ADP-180MB B AC Adapter Charger 19.5V 9.23A Original Ne
  • Model: Dell ADP-180MB
Add to Cart:
180W Dell ADP-180MB B AC Adapter Charger 19.5V 9.23A Original New
Input Voltage: 100V-240V 50-60HZ 2.5A
Output Voltage: 19.5V 9.23A
Power: 180W
Tip Size: 7.4mm x 5.0mm
Brand: Original DELL 180W AC Adapter Charger