15V 3A 45W Geniune DELL BA45NE0-01 PA-1E U939M ac adapter
  • Model: BA45NE0-01
Add to Cart:
15V 3A 45W Geniune Original BA45NE0-01 PA-1E U939M DELL ac adapter charger Power supply black
Input Voltage: 100V-240V 1.2A
Output Voltage: 15V 3A
Power: 45W
Tip Size: 5.5mm x 2.5mm