150W Dell ADP-150RB B Power Supply Charger AC Adapter
  • Model: Dell ADP-150RB B
Add to Cart:
Key Features
Input Voltage:100 - 240V 50-60Hz (fit all over the world)
Output Voltage:19.5V
Output Current:7.7A
Connector Size:7.4mm x 5.0mm
Condition:Brand New
Warranty:One year
Keyword