150W 19.5V 7.7A lenovo FSP150-RAB ADP-150NB D Laptop AC Adapter
  • Model: ADP-150NB D
Add to Cart:
Input: 100-240V, 50-60Hz~1.5A
Output: 150W 19.5V 7.7A / 6.3mm*3.0mm
low energy consumption
Power LED monitor
Power cable cord included
send the correct power cord fit your country.(USA,UK,EU,AU)
Battery Condition Brand New, 100% OEM compatible