150W 19.5V 7.7A Lenovo 54Y8827 54Y8810 ADP-150NB D AC Adapter
  • Model: Lenovo 54Y8827
Add to Cart:
Item Specification
INPUT: 100-240V 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 19.5V 7.7A 150W
Connecter size: 6.3mm3.0mm, (ref to the picture).
Outlet: 3-prong
Cord Cable: US/ UK/ EU/ AU plug
Warranty:12 months
Status: Brand new original & genuine
Replace Part Number:
Lenovo 54Y8827 54Y8810 ADP-150NB D
Compatible Models:
Lenovo ThinkCentre M91P PC desktop
Package includes:
1 X 150W 19.5V 7.7A Lenovo 54Y8827 54Y8810 ADP-150NB D AC Adapter