14V 8A Samsung LTN226WX SYNCM241MP LCD Monitor AC Adapter 4 pin
  • Model: SYNCM241MP
Add to Cart:
14V 8A Samsung LTN226WX SYNCM241MP LCD Monitor AC Adapter
Features:
1.Brand New
2.Smart device surge protection for over voltage, short circuit protection.
3.Strong built for heavy duty and long usage performance.
4.UL SA CE certified equipment.
Technical Specifications:
Input: AC 100V - 240V 50-60Hz
Output: DC 14V 8A 112W
Connecter size: 4 pin
Compatible Models:
Samsung LTN226WX SYNCM241MP LCD Monitor
Packing Includes:
1 x 14V 8A Samsung LTN226WX SYNCM241MP LCD Monitor AC Adapter