135W Lenovo ADL135NCC3A 45N0365 ADL135NLC3A 20V 6.75A AC Adapter
  • Model: ADL135NCC3A
Add to Cart:
Item Specification:
INPUT: 100-240V, 50-60Hz (for worldwide use)
OUTPUT: 20V 6.75A 135W