135W Lenovo 20V 6.75A 4X20E50562 4X20E50562 AC Adapter Charger
  • Model: Lenovo 20V 6.75A 4X20E50562
Add to Cart:
Input: AC 100-240V, 50/60Hz
Output Voltage: 20V 6.75A 135W