130w Lenovo Delta ADP-150NB B FSP FSP130-RAB ac adapter charger
  • Model: FSP FSP130-RAB
Add to Cart:
Input: 100-240V, 50-60Hz~1.5A
Output:19.5v 6.66A(6.7A ) 130W //6.0mm x 3.0mm
low energy consumption
Power LED monitor
Power cable cord included
send the correct power cord fit your country.(USA,UK,EU,AU)
Battery Condition Brand New, 100% Lenovo Delta Original
Warranty 12 months Long
Fit for:
130W Lenovo IdeaCentre All in one Series