130W Dell PA-4E PA-4E Family DA130PE1-00 ac adapter Power Suppl
  • Model: Dell PA-4E
Add to Cart:
130W Dell PA-4E PA-4E Family DA130PE1-00 laptop ac adapter
  • Compatible Part Numbers:
  • AC Input: 100 ~ 240V 50~60Hz
  • DC Output: 19.5V 6.7A 130W
  • Connector: 7.4mm*5.0mm
  • Cord Cable: USA UK EU AU plug
Dell PA-4E 130W Slim AC Power Adapter Supply Cord/Chargerfit models: