12V 3.33A DC Car Charger for Samsung Chromebook XE303C12-A01UK
  • Model: Samsung Chromebook XE303C12-A01U
Add to Cart:
Item Specification:
Car Plug: DC 11-15v ~ 8A
OUTPUT: 12V 3.33A 40W
Connecter size: 2.5mm0.7 mm .