12V 3.33A DC Car Charger for Samsung A12-040N1A AD-4012NHF PC
  • Model: Samsung A12-040N1A
Add to Cart:
Item Specification:
Car Plug: DC 11-15v ~ 8A
OUTPUT: 12V 3.33A 40W
Connecter size: 2.5mm0.7 mm .